Zadzwoń i zamów: +48 602 196 298 | Znajdź nas na face  instagram


1. Sklep Internetowy SORELLE, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SORELLE IWONA WOŹNIAK, z siedzibą pod adresem 9 maja 9, 94-470 Bełchatów, NIP: 8321496581, REGON:101670923
2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

Koszt wysyłki:

  • Kurier (przy wpłacie na konto) - 8 zł brutto
  • Kurier (za pobraniem) -15 zł brutto


3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego: Pko bp

4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 602 196 298
7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je firma Bizzaro, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na firmę Bizzaro.
10. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firmy KURIER POCZTEX 48.
11. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 1-3 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty. W tym 80% zamówień wysyłana jest do 3 dni roboczych.
12. ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE
Akceptujemy zwroty oraz wymiany zamówionych w naszym sklepie ubrań. Postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

Znajdziesz nas także na:

instagram facebook