Zadzwoń i zamów: +48 602 196 298 | Znajdź nas na face  instagram

Kurier Pocztex

  • 8 zł wpłata na konto
  • 15 zł pobranie

 

Proces zwrotu/wymiany:

 

1) Wydrukuj i wypełnij formularz - pobierz formularz
UWAGA: Klient ma możliwość wymiany tylko na inny kolor lub rozmiar z tego samego modelu lub inny produkt w tej samej cenie (obowiązuje cena na paragonie).
2) Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełnioną kartę zwrotu. Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio opakowane, tak, aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia. Załącz paragon.
3) Zaadresuj paczkę na nasz adres:
SORELLE
ul. 9 maja 9
97-400 Bełchatów
Dla państwa wygody i możliwości reklamacji wysłanej przesyłki prosimy o wysyłanie do nas zwrotów lub wymian z potwierdzeniem nadania. Odsyłany towar jest wartościowy i bez potwierdzenia nadania w razie zagnięcia nie mają Państwo możliwości reklamacji przesyłki
4) Uwagi:
a) Wszystkie zwroty lub wymiany powinny zostać dokonane w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
b) SORELLE zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian ubrań, które nie posiadają oryginalnych etykiet lub posiadają jakiekolwiek znamiona użytkowania.
c) SORELLE nie przyjmuje zwrotów ubrań wysłanych do nas za pobraniem.
d) Firma SORELLE nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu wymiany/zwrotu.
Reklamacje:
W celu reklamacji odeślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu/wymiany.
W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności), SORELLE zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni, skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy o decyzji.
14. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane sa wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.
15. Korzystanie ze strony internetowej ..... jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych)
16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

Znajdziesz nas także na:

instagram facebook